Her finner du oss:

Ta gjerne kontakt med oss!

Ta kontakt med oss hvis du lurer på noe. Ring gjerne! Hvis du har spørsmål som gjelder en linje som du har lyst til å starte på, send gjerne en mail rett til læreren!

Telefon:    (+47) 62 35 73 70

Adress:    Stertiveien 26, 2390 Moelv

post@afrmail.no

  • Ola Bergum
    Ola Bergum
    Rektor

    Mobil: 406 35 190
    E-post: ola@afrmail.no

  • Ingvild Tollehaug Jevne
    Ingvild Tollehaug Jevne
    Assisterende rektor

    Mobil: 406 35 239
    E-post: ingvild@afrmail.no

  • Randi Baardseth
    Randi Baardseth
    Økonomi

    Mobil: 406 35 199
    E-post: randi@afrmail.no

  • Hans Erik Sørum
    Hans Erik Sørum
    Medieakademiet
    - Journalistikk / Fotografi / Nettvideo

    Mobil: 406 35 215
    E-post: hans.erik@afrmail.no

    Fotografi

  • Torgrim Kristoffersen
    Torgrim Kristoffersen
    FN-akademiet

     

    Mobil: 406 35 237
    E-post: torgrim@afrmail.no

    FN-akademiet

  • Eivind Solberg
    Eivind Solberg
    IT – DIGITAL FORMIDLINGSDESIGN

     

    Mobil: 406 35 221
    E-post: eivind@afrmail.no

    IT – Digital formidlingsdesign

  • Marit Brandsnes
    Marit Brandsnes
    GRAFISK DESIGN

     

    Mobil: 406 35 236
    E-post: marit@afrmail.no

    Grafisk Design

  • Mari Winkler Solberg
    Mari Winkler Solberg
    Grafisk design

     

    Mobil: 406 35 236
    E-post: mari@afrmail.no

    Grafisk design

Kjøkken og renhold

  • Åse Solberg
    Åse Solberg
  • Kari Monsbakken
    Kari Monsbakken
  • Gunnlaug Sørfonn
    Gunnlaug Sørfonn
  • Bodil Viken
    Bodil Viken
  • Amund Solberg
    Amund Solberg
  • Espen Skålsnes
    Espen Skålsnes